O nas

“Chodź na Słówko” to projekt popularyzujący praktykę uważności i świadomego oddychania. Głęboko wierzymy, że za pomocą prostych ćwiczeń możemy pomóc Ci być choć o 1% bardziej szczęśliwym i mniej zestresowanym 🙂

“Chodź na Słówko” to przede wszystkim darmowe nagrania, które udostępniamy na YouTube oraz platformach tj. Spotify, Apple Podcasty itp. Nasze medytacje zostały już odsłuchane ponad milion razy. 

 Tworzymy materiały edukacyjne z zakresu medytacji i technik oddechowych. Współpracowaliśmy z wieloma firmami min. EMPIK, Allegro, BookBeat. 

Jesteśmy twórcami kursu podstaw medytacji “Moja Medytacja” oraz wielu serii nagrań relaksacyjnych i medytacyjnych. 


banner

 Prosto, zrozumiale i praktycznie 

Tłumaczymy każdy element krok po kroku prostym językiem. Prezentujemy techniki tak, by mogły być od razu wprowadzone w życie.

Techniki dopasowane do Ciebie

Dopieramy techniki dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej organizacji. Uczymy w sposób oparty na empatii i dogłębnym zrozumieniu potrzeb każdej osoby.

Techniki o potwierdzonej skuteczności

Nasze materiały i szkolenia oparte są na doświadczeniach tysięcy naszych odbiorców, setek godzin naszej własnej praktyki, a co najważniejsze wynikach badań naukowych. Korzystamy z metod opracowanych przez psychologów i neurobiologów, które zostały przetestowane i są skuteczne.

O nas - layout

Zespół

Dianne Russell

Grzegorz Borowski

Założyciel & Głos

Eleanor Pena

Marcin Dziedziński

Założyciel & Treść