O nas

Misja

“Chodź na Słówko” to projekt popularyzujący praktykę uważności i świadomego oddychania.

 

Głęboko wierzymy, że za pomocą prostych ćwiczeń możemy pomóc Ci być choć o 1% bardziej szczęśliwym i mniej zestresowanym 🙂

Nasza działalność

“Chodź na Słówko” to przede wszystkim darmowe nagrania, które udostępniamy na YouTube oraz platformach tj. Spotify, Apple Podcasty itp. Nasze medytacje zostały już odsłuchane ponad milion razy.

Tworzymy materiały edukacyjne z zakresu medytacji i technik oddechowych. Współpracujemy z firmami tj. EMPIK oraz BalanceMe.

Jesteśmy twórcami kursu podstaw medytacji “Moja Medytacja”. Szkolimy i doradzamy z zakresu medytacji, technik relaksacyjnych i oddechowych.

Prosto, zrozumiale i praktycznie

Tłumaczymy każdy element krok po kroku prostym językiem. Prezentujemy techniki tak, by mogły być od razu wprowadzone w życie.

Techniki dopasowane do Ciebie

Dopieramy techniki dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej organizacji. Uczymy w sposób oparty na empatii i dogłębnym zrozumieniu potrzeb każdej osoby.

Techniki o potwierdzonej skuteczności

Nasze materiały i szkolenia oparte są na doświadczeniach tysięcy naszych odbiorców, setek godzin naszej własnej praktyki, a co najważniejsze wynikach badań naukowych. Korzystamy z metod opracowanych przez psychologów i neurobiologów, które zostały przetestowane i są skuteczne.

Grzegorz Borowski

JESTEM AKTOREM (AKADEMIA SZTUK TEATRALNYCH WE WROCŁAWIU) I OD LAT FASCYNUJĘ SIĘ PRACĄ GŁOSEM ORAZ MEDYTACJĄ I TECHNIKAMI RELAKSACYJNYMI. W 2019 ROKU STWORZYŁEM PROJEKT “CHODŹ NA SŁÓWKO”, W KTÓRYM ZAJMUJĘ SIĘ PROWADZENIEM MEDYTACJI, REALIZACJĄ NAGRAŃ I WSPÓŁTWORZENIEM TEKSTÓW. REGULARNIE UDZIELAM SIĘ JAKO LEKTOR I AKTOR DUBBINGOWY. UŻYCZAM GŁOSU W GRACH, FILMACH KINOWYCH, ANIMACJACH, SERIALACH I REKLAMACH. BRAŁEM UDZIAŁ W WIELU WARSZTATACH I KURSACH Z PRACY GŁOSEM PRAZ PRACY PRZED MIKROFONEM (M. IN. WARSZTATY ODDECHOWO-GŁOSOWE Z ANNĄ ZUBRZYCKI, DYREKTOREM MINDFULNESS ASSOCIATION POLSKA).

Marcin Dziedziński

JESTEM DOKTORANTEM NA UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM W POZNANIU. PASJONUJĘ SIĘ ZDROWYM STYLEM ŻYCIA, MEDYTACJĄ I NAUKĄ. OD 2011 ROKU TWORZĘ MATERIAŁY EDUKACYJNE, PROWADZĘ SZKOLENIA DOTYCZĄCE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I JESTEM AUTOREM KILKUNASTU PUBLIKACJI NAUKOWYCH ORAZ PRELEGENTEM WIELU KONFERENCJI I SZKOLEŃ. W “CHODŹ NA SŁÓWKO” ZAJMUJĘ SIĘ TWORZENIEM MATERIAŁÓW, PRODUKCJĄ I MONTAŻEM WIDEO ORAZ OGÓLNYM NADZOREM TECHNICZNYM I MERYTORYCZNYM PROJEKTU.